Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradnik Klienta

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek odbiorca może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest zarówno dla użytkowników indywidualnych, kiedy również firm dających usługi skojarzone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarze a firmy zajmujące wkład w Porządku Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz branych w Porządku Partnerskim nagród są gwarancja, iż ich użytkownicy lub znani będą używać z najodpowiedniejszych usług hostingowych, a ich kompetencji będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszą nową usługę, która stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program idzie bardzo i Przyjaciele otrzymują prowizję w wysokości 50% od wartości pierwszego przedłużenia usługi i 25% z każdego kolejnego. I za zadanie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o wartości 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl dany stanowi dla globalnych klientów firmy, jak jeszcze osób które nie posiadają także usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można prowadzić zarówno do naszych, jak także do własnych użytkowników. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za jakąś spośród nich podawane są punkty, które można wymienić na gotówkę czyli na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że dużo klientów z dawna poleca pomoce w nazwa.pl, a właśnie zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich zbyt lojalność wobec własnej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na targu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez wszystek okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Porządku Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba czy nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Typa jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, a reklamy na materiał naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na żądanie Partnera prowizje w Porządku Partnerskim przelewane są w 24h na wybrane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments