Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Praktyka w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z własnej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Praca

Czy pracownicy ukraińscy z Własny są skłonność oficjalnej książce w regionach Unii Europejskiej przez Polskę? Dużo kobiet ma takie pytanie, że prosto jest ubiegać się o własną wizę niż o wizę innego końca z Organizacji Europejskiej.

Rola w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z polskiej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika własnej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA

Razem z ogólną zasadą wiza do służby w pewnym kraju UE nie zapewnia ofercie książce w żadnej spośród nich. Znaczy to, że gdyby otrzymasz polską wizę do pracy natomiast nie będziesz zarabiał w Polsce, będzie zatem naruszeniem prawa. Tak to, zgodnie z własną wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, przecież taka wiza nie daje dobra do oficjalnego zaangażowania w przyszłych krajach UE. Tak a polskie ustawodawstwo nie pozwala na stanowisko w Niemczech w projektu uzyskania wizy roboczej do Własny. To oznacza, po otwarciu polskiej wizy roboczej, powinieneś siedzieć w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z samego państwa UE są obowiązek kierować swoich pracowników do własnych krajów w kontakcie z koniecznością produkcji. Należy pamiętać, że nie wszystkie kraje UE dają tę propozycję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia pogodziły się z opinią i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika własnej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wycieczce do Niemiec pracownika własnej spółki na bazie VAN DER ELST VIZA

Polska firma, w której pracuje obywatel Ukrainy, zatrudnia zatrudnionego na drogę służbową (do rzeczy / świadczenia usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez własną firmę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Pracownik jest rozprowadzany do robienia danej rzeczy w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na który że zostać oddelegowany, nie może występować 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza może istnieć szeroka: – przez 180 dni (na bazie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (uznanie na pozycję opublikowane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w sensu odbycia podróży służbowej do Niemiec w biegu roku, będzie można jedynie 3 miesiące.

Głównym warunkiem takiej jazd jest porozumienie między własną firmą a jednostką w Niemczech. Aby wykonać taką podróż służbową, człowiek musi uzyskać dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz zwrócić wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, jakie stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z całej Nasz.

Aby osiągnąć dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest odpowiedzialna do zapoznania dokumentów, wśród których ważne są: danie na specjalizację w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa pomiędzy firmami krajowymi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką marką oraz delegowany pracownik i różni.

Należy jednocześnie zauważyć, że ambasada zastrzega sobie podstawa do życzenia dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments