Powiększanie piersi implantami – co warto wiedzieć przed zabiegiem?

Powiększanie piersi implantami Serock

Mazowieckie

Obecnie powiększanie piersi stanowi jedynym spośród najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej. Co warto znać przed zabiegiem?

Powiększanie piersi implantami Sochaczew

Kobiety marzące o pełnym biuście mogą obecnie czerpać z wielkiej skali zabiegów powiększania piersi. To również powiększanie biustu małoinwazyjne, liczące na wstrzyknięciu własnego tłuszczu czy kwasu hialuronowego, jak jeszcze zabiegi z użyciem implantów piersi.

Tabletki na powiększenie piersi

Chociaż medycyna estetyczna pozwoli na powiększanie biustu małoinwazyjnie, to zawsze efekty zabiegu nie będą podobne z wszczepieniem implantów. Profesjonalne powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej pozwoli na uzyskanie wiele lepszych efektów – nie ale samego powiększenia biustu, ale dodatkowo jego ujędrnienia i podniesienia – takie modelowanie piersi nada im szerszy kształt.

piersi

Gdy również myślisz o poddaniu się zabiegu powiększenia piersi, sprawdź, co warto dowiedzieć przed zetknięciem się na randkę u chirurga plastycznego!

Jakie są najczęściej stosowane rodzaje implantów piersi?

Dzisiaj powiększanie piersi w klinice chirurgii plastycznej pozwala uzyskać bardzo proste rezultaty. To wszystko za sprawą szerokiej skali implantów łatwych do wyboru, stąd i można dobrać je najbardziej do życzeń pacjenta.

Obecnie najogromniejszym zainteresowaniem cieszą się tak zwane implanty anatomiczne, które stanowią kształt kropli. Dzięki temu oczekują bardzo naturalnie. Do decyzji są także klasyczne implanty okrągłe, które są tańsze, a nie imitują tak dużo kształtu piersi.

Implanty dzielą się pomiędzy sobą również swoimi rozmiarami – od stosunkowo małych aż do szybszych.

W doborze odpowiednich implantów piersi używa się obecnie specjalne biustonosze z wkładkami albo systemy informatyczne wizualizujące wygląd piersi po zabiegu.

Czy powiększanie piersi to brak ale dla młodszych kobiet?

Z środka takiego jak powiększanie biustu korzystają głównie kobiety młodsze, niemniej ale nie stanowi on zarezerwowany ale i tylko dla nich. O kwalifikacji do zabiegu decyduje stan zdrowia pacjenta, oraz nie jego wiek. Faktem istnieje zawsze, że u starych kobiet pojawia się więcej przeciwwskazań.

Przed zabiegiem powiększania piersi należy zrobić szereg odpowiednich badań, w obecnym między innymi badania krwi, badania EKG, prześwietlenia, które decydują o kwalifikacji do uprawiania procedury.

Czy z implantami piersi można jeść naturalnie?

Wiele kobiet chcących zdecydować się na powiększanie piersi zastanawia się, lub po takim środku w klinice będzie dodatkowe karmienie piersią naturalnie. Jest wtedy zależne przede każdym od metody wykonania zabiegu, i dokładnie od miejsca włożenia implantu.

Powiększanie piersi implantami Sochaczew

Największe ryzyko braku możliwości karmienia piersią pojawia się wtedy, gdy powiększanie biustu zostało zrobione przez nacięcie skóry wokół otoczki brodawki sutkowej, co może iść do zniszczenia lub zwłóknienia przewodów doprowadzających mleko. Właśnie dlatego nacięcia najczęściej pisze się pod piersiami lub od ściany pach.

Czy raz zastosowane implanty przejdą na zawsze?

Procedura taka jak powiększanie piersi pozwoli na stałą zmianę ich formatu oraz siły, jednak należy pamiętać o tym, że implanty będą chciałyby wymiany. Najczęściej trwałość implantów piersi liczy się na 10-15 lat. Po ostatnim momencie zabieg winien stanowić spełniony ponownie.

Wymiana implantu zapewne żyć także spowodowana innymi czynnikami, na przykład zmianą decyzji co do kształtu oraz sił implantu, jego przemieszczeniem się, uszkodzeniem mechanicznym.

Czy implanty piersi mogą zawierać rozstępy?

Powiększanie piersi implantami Sochaczew

Rozstępy występują na skórze wtedy, jeśli stanowi ona nadmiernie naciągnięta. Do takiego skutku ubocznego przy powiększaniu piersi może trafić wtedy, gdy dobierze się za duży implant. Chirurg plastyczny dobierze takie implanty, które dadzą pacjentce na uniknięcie rozstępów.

Czy operacja powiększania piersi uzależniona jest z bólem?

Dolegliwości bólowe pojawiają się po niemalże każdej operacji, stąd te również powiększanie piersi będzie ograniczało się z bólem pooperacyjnym.

Na chwila zabiegu zaczyna się znieczulenie ogólne, stąd te pacjentka nie odczuwa żadnych dolegliwości. Potrafią one pojawić się po zabiegu. By je usunąć, kojarzy się to środki przeciwbólowe zalecone przez specjalisty. Można jeszcze używać spożywa w domu.

Jakie powikłania mogą spotkać po powiększaniu piersi?

Podobnie jak w przypadku innych operacji, także powiększanie biustu zapewne żyć powiązane z wystąpieniem skutków ubocznych. Wśród głównych powikłań po zabiegu przedstawia się:

infekcje miejsca zabiegowego
bliznowce
krwiaki
przesunięcie, pęknięcie lub pofałdowanie implantu
układanie się torebki włóknistej wokół implantu oraz jej stwardnienie
utrata czucia w brodawce sutkowej czyli jej nadwrażliwość

Ile kosztuje zabieg powiększania biustu?

Z brakiem powiększania piersi stosuje się spory wydatek, niemniej ale nie odstrasza od potencjalnych kandydatek od zmiany wyglądu swojego biustu. Z którymi cenami należy się wówczas liczyć?

Plastyka biustu przez jego powiększenie z użyciem implantów to koszt od około 15 tysięcy złotych do 18 tysięcy złotych. Modelowanie biustu przez jego przyspieszenie jest powiązane z wyższym kosztem – to nawet około 20-25 tysięcy jedynych w przypadku zastosowania implantów.

Do aktualnych wartości należy dodać jeszcze inne wydatki, w obecnym między innymi na konferencje medyczne (100-200 złotych), wymagane badania przed wykonaniem zabiegu (200-500 złotych), a jeszcze inne wydatki.

Dokładne ceny można znaleźć na częściach internetowych klinik chirurgii plastycznej bądź i wziąć je podczas wizycie w gabinecie.

Powiększanie piersi implantami Sochaczew

Gdzie można stworzyć zabieg powiększania piersi?

zobacz również BreastFast

Aktualnie powiększanie piersi jest sposobem prowadzonym zwykle w klinikach chirurgii plastycznej znajdujących się na obszarze całego świecie. Ich adresy można zlokalizować już teraz on-line. W sieci możemy skontrolować i opinie na punkt poszczególnych klinik i chirurgów.

Powiększanie piersi implantami Sochaczew

Źróło artykułu: Powiększanie piersi implantami – co warto znać przed zabiegiem?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments