leasing bez bik

Leasing Warta zadzwoń 887 332 665

Poradnik Klienta

Leasing to wyjątkowo interesujący rodzaj pozyskania potrzebnych rzeczy. Zespala ze sobą dwie czynności: pożyczki i dzierżawy.
Rzecz leasingowana w trakcie umowy nie przechodzi na twoją własność, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Radomsko

Najpopularniejszy leasing dotyczy samochodów, chociaż wszystkie przedmioty, które są Ci niezbędne do prowadzenia działalności możesz nabyć korzystając z tej metody. Młode firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Wystarczy tylko udać się do firmy leasingowej, aby w biurze ustalić najkorzystniejszy dla siebie wariant.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi możesz się skontaktować za pomocą wygodnego formularza, zamieszczonego na stronie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym pracującym w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

Podczas rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a jest ich naprawdę niewiele) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i odliczamy od podatku dochodowego. Kontakt z agentem, który przeanalizuje finanse i podatki, kierowanej przez Ciebie działalności gospodarczej, na pewno pozwoli na wybór optymalnego rozwiązania.

Bezdyskusyjnym walorem leasingu jest fakt, że jest go łatwiej uzyskać, niż jakikolwiek produkt bankowy. Wszelkie działania są bardzo proste . Dla tych, którzy prowadzą niewielkie działalności gospodarcze, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Najistotniejsze jest, że nie są konieczni dodatkowi żyranci czy poręczenia.

 

W tej formie, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale sprzęt czy samochody dostawcze, a nawet maszyny budowlane czy sprzęt medyczny. Jeśli mamy do czynienia z autami,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Procedura jest banalna. Wybierasz samochód, wybierasz dogodne finansowanie, aplikujesz online lub omawiasz warunki umowy z pośrednikiem i
swobodnie dysponujesz nowym autem. Zyski płynące z tych działań są bezcenne. Nie marnujesz czasu, bo nie musisz nawet jechać do salonu i negocjować ceny. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której w trakcie indywidualnych negocjacji zapewne nie udałoby Ci się otrzymać. Dysponujesz autem z salonu, a koszty jego utrzymania, traktujesz zupełnie tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty ograniczasz się do zakupu paliwa, nad wszelkimi sprawami technicznymi czuwa firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Właściwie dobrane ubezpieczenia gwarantują Ci auto zastępcze, w razie stłuczki, czy gwarantują pokrycie wszelkich strat, jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to że nie masz obowiązku kupienia auta, które masz w leasingu. Tak więc, późniejsza odsprzedaż auta i starania o korzystną sprzedaż także nas nie obchodzą.

Jeśli, boisz się o to, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać płynność finansową dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie ma konieczności kupowania nowego auta. Nie wszyscy wiedzą, że możliwe jest pozyskanie leasingu na samochód, który niekoniecznie jest nowy, a firmy takie, jak Leasing Radomsko oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli zdecydujesz się na auto z salonu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Warunki spłat kredytu są dopasowane do możliwości finansowych klienta. Nie każdy wie, że leasing jest dostępny także dla osób fizycznych. Każdy człowiek może skorzystać z tej wygodnej alternatywy kredytu.

Procedura jest bardzo podobna, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zawieramy umowę, która stanowi, że to leasingodawca kupuje auto, który, nam odpowiada, a my korzystamy z niego, opłacając terminowo raty. W zawartej umowie, określa się, że użytkujemy auto, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nie ma konieczności wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Radomsko będzie wymagać złożenia kilku dokumentów: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o dochodach, wydruku z konta osobistego.

Konieczne będzie też zawarcie umowy ubezpieczenia. W tym przypadku, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, kolejną korzyścią, jest sytuacja, że leasing nie jest raportowany do banków, nie ulega zmniejszeniu nasza zdolność kredytowa. Może być to rozwiązanie korzystne jeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Radomsko

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments