Technologia HP Edgeline – połączenie zalet druku atramentowego i laserowego

Drukowanie Golczewo

Zachodniopomorskie

Producent drukarek HP udoskonalił technologię wydajnego druku wysokonakładowego poprzez tworzenie nowego mechanizmu drukującego. Prace badawczo – rozwojowe w współczesnym obszarze trwały kilka lat, natomiast ich skutkiem jest wstanie technologii HP Edgeline.

Drukowanie Dębno

Do ważnych zalet technologii HP Edgeline należą wysoka niezawodność, wysokie tempo druku, doskonała klasa druku, małe koszty mebla i dość niski koszt druku jednej strony. Ze powodu na proces drukowania wyraża się o niej, że łączy wydajność druku laserowego z precyzją odwzorowania kolorów właściwą dla druku atramentowego.

Zamów Tanie drukowanie

Bezkontaktowe głowice drukujące

Inteligentny system druku współpracuje z bezkontaktowymi głowicami drukującymi. Brak konaku głowicy z papierem zapewnia dłuższy okres eksploatacji tych tematów. Technologia zapewnia możliwość wydrukowania 2 mln stron w wymiarze A4. Głowice drukujące posiadają szerokość strony. Papier potrafi się przesuwać pod głowicą z prędkością 88,9 cm na minutę. Dzięki temu tempo wydruku ma do 12 zdjęć na chwilę (10 x 15 cm) i ok. 70 stron w wymiarze A4 na minutę. To niewątpliwie świetny efekt.
Konstrukcja głowicy

Głowica przeprowadzona w technologii HP Edgeline jest przygotowana z pięciu krzemowych układów scalonych. Każdy układ posiada aż 2112 dysz umieszczonych w zespole schodkowym. Tego standardu rozwiązania są określane mianem multi-die module (wieloukładowy moduł). Każda głowica drukuje atramentami w dwóch kolorach. Kości krzemowe są wbudowane w wielowarstwową strukturę ceramiczną. Moduł MLC jest wytworzony z sześciu warstw – cienkich ceramicznych płytek połączonych przewodzącymi elementami stworzonymi z wolframu i otworami przepustowymi.
Metoda zastępowania dysz

W przypadku, gdy sama z oddychaj będzie niesprawna, albo zatka się i tusze nie będą mogły być ściśle przez nią dozowane, zostaje zastąpiona inną, sprawną dyszą. Dodatkowo, co dobry okres dysze są automatycznie oczyszczane a potrafią ponownie sprawnie działać. To druga korzyść z problemu widzenia serwisowania dania z względu niedrożnej głowicy.
Zastosowanie technologii HP Edgeline

Technologia HP Edgeline została przygotowana z chęcią o drukowaniu zdjęć oraz profesjonalnych dokumentów. Profesjonalne tusze do HP Vivera zostały opracowane do wydawania na częstym papierze. Barwnik znacznie mocno schnie na papierze zapewniając wysokie nasycenie kolorów oraz gęstość optyczną. Wydruki nie rozmazują się po zastosowaniu flamastra dodatkowo są odporne na wilgoć.

Nowinki technologiczne ze świata druku pochodzą od Technologia HP Edgeline

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments