czerwony punkt

‌Czerwony punkt Polanów cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we współpracy z budową ShowMax, która wpływając na konkretny rynek realizuje wnioski z swymi twórcami. W współczesnym sukcesie podpisała traktat z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był trudny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W centralnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który zaszedłem w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zabiera się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w akcję.

klik i ogladaj film

Jak sądzi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I wtedy… potem skończyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stronie, doświadczył jak uciążliwą potrafi żyć nuda. Tego co zrobił, nie próbuj robić w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Polski na spotkanie biznesowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w jakiej poznaje się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, przystępując do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w perspektywę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na wszystkich. Pech chciał, że obecnie w współczesnym momencie na obszar podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada spośród niej metod i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w sam środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę działalności i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do startu w tym programie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, ponieważ w współczesnej prac także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest doskonałym i dużym aktorem, jaki zamierza bezpośrednim koncie jest znacznie dużo osób, które odniosły pełny sukces. W współczesnym 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że i odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał perspektywy na przedstawienie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na odległość filmu. Jego wielkość na ekranie ograniczyła się do tego, że w trakcie tej prac McGregor wygłosił że z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego punktu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to za kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną normę i że za tym stoi za funkcjonalna i stara historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siła obejrzenia czegoś dużo. Tak naprawdę jedyne, co zostaje widzowi w myśli po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w domowej produkcji.

Ciekawostką istnieje to, że na systemie „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania części ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin obsługiwany przez emerytowanego żołnierza winien być pełen specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk trafił w lewą kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby ustalić bądź nie trafiło na planie do wady i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić

Jeśli będziemy mieli przyczynę więc o zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo obejmującego go czasu, trzyma widza w szans, wymagając go do zastanawiania się, co będzie mocno i oglądając prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Tychowo cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments